Servicii

Secretariat

Secretariat General Universitate
Ec. Tereza Lazăr
Tel: +40 21 315 83 96
Tel: +40 21 314 26 10/ int. 140
Fax: +40 21 315 83 96
E-mail: secretarsef@unmb.ro

Secretariat Facultatea de Interpretare Muzicală
Georgeta-Ana Ocneanu
Tel: +40 21 314 74 90
Tel: +40 21 314 26 10/ 110
Fax: +40 21 314 74 90
E-mail: fim@unmb.ro
E-mail: secretariatfim@unmb.ro

Secretariat Facultatea de Compoziţie, Muzicologie şi Pedagogie Muzicală
Gabriela Martin
Tel: +40 21 313 83 06
Tel: +40 21 314 26 10/ 120
Fax: +40 21 313 83 06
E-mail: fcmpm@unmb.ro
E-mail: secretariat.fcmpm@unmb.ro

Bibliotecă/Mediatecă

Șef Serviciu Bibliotecă
fil. Maria Cioponea
Tel. direct: 031 102 95 68
Tel: 021 314 26 10 / 109 / 154 / 162
E-mail: maria.cioponea@unmb.ro
E-mail pentru corespondență: biblioteca.corespondenta@unmb.ro
E-mail pentru sala de Lectură și Colecții electronice: biblioteca.imprumut@unmb.ro
E-mail pentru informații în general: biblioteca@unmb.ro
Comunicare Social Media
Facebook ID: Biblioteca UNMB
Instagram ID: unmb.biblioteca

Program de funcţionare Bibliotecă:
Luni – Vineri – 8.00 – 16.00

Șef serviciu Mediatecă
Diana Antonescu
Tel: 021 313 12 25
Tel: 021 314 26 10 /111
E-mail: mediateca-audiovizual@unmb.ro

Program de funcţionare mediatecă:
Luni – Vineri – 8.00 – 18.00

Mai multe detalii Bibliotecă / Mediatecă

Studio-Spectacole

Șef serviciu – Dan Bujor
Secretariat Artistic
Tel: +40 21 314 26 10 / int. 172
E-mail: artistic@unmb.ro
Mihaela Ionescu (concerte, programe de sală)
E-mail: mia.ionescu@unmb.ro
Francisco Ramonda (social media)
E-mail: francisco.ramonda@unmb.ro

Mai multe detalii Săli de concerte

Contabilitate

Contabil şef UNMB
Ec. Gabriela Negrea
Tel: +40 21 315 60 77
Tel: +40 21 314 26 10/ 151
E-mail: contabilitate@unmb.ro

Rapoarte și Documente Contabilitate

Administrativ-Social-Paza-PSI

Șef serviciu
Referent și R.S.V.T.I Gabriel Robertino Selișteanu
Tel: 0724 463 609

Serviciul Social
Admin. fin. Dinu Lucia
Tel: 021 314 26 10 / int 131
E-mail: social@unmb.ro
Program de lucru cu publicul: Luni-Joi 11-13

Mai multe detalii:  BurseCămin

Tehnic/Achiziții

Director Ing. George Tănăsescu
Tel./fax: 021 315 89 08
Email: g.tanasescu@unmb.ro

Șef Serviciu Tehnic-Achiziţii Publice
Admin. fin. Eugenia Toma
Tel./fax: 021 314 26 36
Email: e.toma@unmb.ro

Birou Intreținere și Reparații Imobile
Tehn. Cristian Cezar Senin
Tel.: 021 314 26 10/ 192

Birou I.T.
Radu Cepleu
Radu Voinea

Documente Achiziții Publice

 

Resurse umane

Adm.fin. Dorina Costovici
Mobil: 0729 969 530
Fix: 021 314 26 10 / 152, 193
E-mail: resurse.umane.unmb@gmail.com

Relații Internaționale și Programe Comunitare

Director
Cezar Paul-Bădescu
Tel/Fax: 021.313.58.89
Email: cezar.paul.badescu@unmb.ro
Email: international@unmb.ro

Asistent Relații Internaționale
Angela Sindeli
Tel/Fax: 021.313.58.89
Email: angela.sindeli@unmb.ro
Program de lucru cu publicul: 11.00-14.00

Mai multe detalii Relații Internaționale